0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів
Фільтр
Ціна
грн
Виробник
Тип
Довжина
Категорія
Колір
Категорія
Довжина оптичного патчкорду
Тип роз'ємів
Кількість волокон
Тип волокна
Внесені втрати, дБ
Максимальні внесені втрати, дБ
Відтворюваність, дБ
Замінність, дБ
Зворотне відображення, дБ
Тип і діаметр волокна
Матеріал
Стандарт
Робоча температура, ° С
Температура зберігання, °С

Патч-корд

Патч-корд Atcom 30м RJ-45 CCA (9173)
Патч-корд Atcom 30м RJ-45 CCA (9173)
176 грн
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Duplex, 2m (UPC-2SCLC(SM)D(ON))
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Duplex, 2m (UPC-2SCLC(SM)D(ON))
205 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,10m (DK-2533-10/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,10m (DK-2533-10/3)
393 грн
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/WH)
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/WH)
47 грн
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/BLACK)
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/BLACK)
47 грн
Патч-корд Vinga 5 m COPPER (VCPPCC5B)
Патч-корд Vinga 5 m COPPER (VCPPCC5B)
135 грн
Патч-корд Vinga 3 m COPPER (VCPPCC3B)
Патч-корд Vinga 3 m COPPER (VCPPCC3B)
95 грн
Патч-корд Vinga 2 m COPPER (VCPPCC2B)
Патч-корд Vinga 2 m COPPER (VCPPCC2B)
65 грн
Патч-корд Vinga 15 m COPPER (VCPPCC15B)
Патч-корд Vinga 15 m COPPER (VCPPCC15B)
285 грн
Патч-корд Vinga 10 m COPPER (VCPPCC10B)
Патч-корд Vinga 10 m COPPER (VCPPCC10B)
215 грн
Патч-корд Vinga 1.5 m COPPER (VCPPCC1.5B)
Патч-корд Vinga 1.5 m COPPER (VCPPCC1.5B)
45 грн
Патч-корд Vinga 1 m COPPER (VCPPCC1B)
Патч-корд Vinga 1 m COPPER (VCPPCC1B)
40 грн
Патч-корд Vinga 0.5 m COPPER (VCPPCC0.5B)
Патч-корд Vinga 0.5 m COPPER (VCPPCC0.5B)
35 грн
Патч-корд Vinga 30 m CCA (VCPPCCCS30Y)
Патч-корд Vinga 30 m CCA (VCPPCCCS30Y)
200 грн
Патч-корд Vinga 25 m CCA (VCPPCCCS25Y)
Патч-корд Vinga 25 m CCA (VCPPCCCS25Y)
175 грн
Патч-корд Vinga 20 m CCA (VCPPCCCS20Y)
Патч-корд Vinga 20 m CCA (VCPPCCCS20Y)
125 грн
Патч-корд Vinga 7 m CCA (VCPPCCCS7Y)
Патч-корд Vinga 7 m CCA (VCPPCCCS7Y)
80 грн
Патч-корд Vinga 5 m CCA (VCPPCCCS5Y)
Патч-корд Vinga 5 m CCA (VCPPCCCS5Y)
65 грн
Патч-корд Vinga 2 m CCA (VCPPCCCS2Y)
Патч-корд Vinga 2 m CCA (VCPPCCCS2Y)
45 грн
Патч-корд Vinga 0.5 m CCA (VCPPCCCS0.5Y)
Патч-корд Vinga 0.5 m CCA (VCPPCCCS0.5Y)
25 грн
Патч-корд Cablexpert 0.25м UTP cat 6 (PP6U-0.25M)
Патч-корд Cablexpert 0.25м UTP cat 6 (PP6U-0.25M)
22 грн
Патч-корд Cablexpert 0.25м, FTP, cat.6, штекер с защелкой (PP6-0.25M/R)
Патч-корд Cablexpert 0.25м, FTP, cat.6, штекер с защелкой (PP6-0.25M/R)
26 грн
Патч-корд Cablexpert 0.25м, FTP, cat.6, штекер с защелкой (PP6-0.25M/W)
Патч-корд Cablexpert 0.25м, FTP, cat.6, штекер с защелкой (PP6-0.25M/W)
26 грн
Патч-корд Cablexpert 5м (PP6-5M/W)
Патч-корд Cablexpert 5м (PP6-5M/W)
131 грн