0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів
Фільтр
Ціна
грн
Виробник
Тип
Довжина
Категорія
Колір
Категорія
Довжина оптичного патчкорду
Тип роз'ємів
Кількість волокон
Тип волокна
Внесені втрати, дБ
Максимальні внесені втрати, дБ
Відтворюваність, дБ
Замінність, дБ
Зворотне відображення, дБ
Тип і діаметр волокна
Матеріал
Стандарт
Робоча температура, ° С
Температура зберігання, °С

Патч-корд

Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, black (DK-1511-010/BLACK)
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, black (DK-1511-010/BLACK)
61 грн
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, green (DK-1511-010/G)
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, green (DK-1511-010/G)
62 грн
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, white (DK-1511-010/WH)
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, white (DK-1511-010/WH)
62 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,1m (DK-2533-01/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,1m (DK-2533-01/3)
231 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, 50/125, OM3, duplex, 10m (DK-2522-10/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, 50/125, OM3, duplex, 10m (DK-2522-10/3)
444 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,10m (DK-2532-10/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,10m (DK-2532-10/3)
377 грн
Патч-корд Hypernet 0.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (PC-UTP-05M yellow)
Патч-корд Hypernet 0.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (PC-UTP-05M yellow)
41 грн
Патч-корд Ritar 15м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4297)
Патч-корд Ritar 15м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4297)
171 грн
Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4293)
Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4293)
128 грн
Патч-корд Ritar 7.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4290)
Патч-корд Ritar 7.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4290)
108 грн
Патч-корд Ritar 3м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4281)
Патч-корд Ritar 3м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4281)
67 грн
Патч-корд Ritar 1м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (6137)
Патч-корд Ritar 1м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (6137)
44 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OS2,duplex,10m (DK-2932-10)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OS2,duplex,10m (DK-2932-10)
290 грн
Патч-корд Ritar 0.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4265)
Патч-корд Ritar 0.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь (4265)
38 грн
Патч-корд DIGITUS 1м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-010)
Патч-корд DIGITUS 1м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-010)
86 грн
Патч-корд DIGITUS 7м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-070)
Патч-корд DIGITUS 7м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-070)
197 грн
Патч-корд DIGITUS 5м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-050)
Патч-корд DIGITUS 5м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-050)
170 грн
Патч-корд DIGITUS 3м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-030)
Патч-корд DIGITUS 3м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-030)
128 грн
Патч-корд DIGITUS 30м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-300)
Патч-корд DIGITUS 30м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-300)
667 грн
Патч-корд DIGITUS 25м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-250)
Патч-корд DIGITUS 25м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-250)
531 грн
Патч-корд DIGITUS 20м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-200)
Патч-корд DIGITUS 20м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-200)
448 грн
Патч-корд DIGITUS 10м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-100)
Патч-корд DIGITUS 10м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-100)
289 грн
Патч-корд DIGITUS 0.5м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-005)
Патч-корд DIGITUS 0.5м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-005)
74 грн
Патч-корд DIGITUS 0.25м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-0025)
Патч-корд DIGITUS 0.25м, CAT 6 S-FTP, AWG 27/7, LSZH (DK-1644-0025)
62 грн