0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів
Фільтр
Ціна
грн
Виробник
Тип
Довжина
Категорія
Колір
Категорія
Довжина оптичного патчкорду
Тип роз'ємів
Кількість волокон
Тип волокна
Внесені втрати, дБ
Максимальні внесені втрати, дБ
Відтворюваність, дБ
Замінність, дБ
Зворотне відображення, дБ
Тип і діаметр волокна
Матеріал
Стандарт
Робоча температура, ° С
Температура зберігання, °С

Патч-корд

Патч-корд Cablexpert 5м (PPP6-5M/Y)
Патч-корд Cablexpert 5м (PPP6-5M/Y)
126 грн
Патч-корд Cablexpert 5м (PP6-5M/R)
Патч-корд Cablexpert 5м (PP6-5M/R)
126 грн
Патч-корд Cablexpert 1м (PP22-1M/BK)
Патч-корд Cablexpert 1м (PP22-1M/BK)
36 грн
Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (01575)
Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (01575)
189 грн
Патч-корд Ritar 3м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03237)
Патч-корд Ritar 3м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03237)
81 грн
Патч-корд Ritar 2м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03241)
Патч-корд Ritar 2м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03241)
72 грн
Патч-корд Ritar 1м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03240)
Патч-корд Ritar 1м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03240)
45 грн
Патч-корд Ritar 0.5м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03239)
Патч-корд Ritar 0.5м, RJ-45, Cat.6, CU, медь, синий (03239)
36 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,1m (DK-2932-01)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,1m (DK-2932-01)
291 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,2m (DK-2932-02)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,2m (DK-2932-02)
246 грн
Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03008)
Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03008)
125 грн
Патч-корд Ritar 5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (02932)
Патч-корд Ritar 5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (02932)
83 грн
Патч-корд Ritar 3м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03251)
Патч-корд Ritar 3м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03251)
65 грн
Патч-корд Ritar 2м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03033)
Патч-корд Ritar 2м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03033)
54 грн
Патч-корд Ritar 1м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03032)
Патч-корд Ritar 1м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03032)
30 грн
Патч-корд Ritar 0.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03238)
Патч-корд Ritar 0.5м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03238)
45 грн
Патч-корд Atcom 30м RJ-45 CCA (9173)
Патч-корд Atcom 30м RJ-45 CCA (9173)
171 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,10m (DK-2533-10/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,10m (DK-2533-10/3)
389 грн
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/WH)
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/WH)
46 грн
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/BLACK)
Патч-корд DIGITUS 0.5м (DK-1511-005/BLACK)
46 грн
Патч-корд Vinga 5 m COPPER (VCPPCC5B)
Патч-корд Vinga 5 m COPPER (VCPPCC5B)
105 грн
Патч-корд Vinga 3 m COPPER (VCPPCC3B)
Патч-корд Vinga 3 m COPPER (VCPPCC3B)
85 грн
Патч-корд Vinga 2 m COPPER (VCPPCC2B)
Патч-корд Vinga 2 m COPPER (VCPPCC2B)
55 грн
Патч-корд Vinga 15 m COPPER (VCPPCC15B)
Патч-корд Vinga 15 m COPPER (VCPPCC15B)
145 грн