0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів
Фільтр

Пасивне мережеве обладнання

Шафа напольна MIRSAN ALTER 42U 19" 600x800, RAL 7035 (MR.GTAP42U68.02)
Шафа напольна MIRSAN ALTER 42U 19" 600x800, RAL 7035 (MR.GTAP42U68.02)
16 585 грн
Кабель мережевий FinMark UTP CAT 5e CU внешний Pull Box (169696)
Кабель мережевий FinMark UTP CAT 5e CU внешний Pull Box (169696)
2 830 грн
Полка 19" CSV выдвижная глуб. 600мм клавиатурная (Р600)
Полка 19" CSV выдвижная глуб. 600мм клавиатурная (Р600)
728 грн
Конектор Ritar соеденитель (БОЧКА) F/F RG-59, RG-6 (02782)
Конектор Ritar соеденитель (БОЧКА) F/F RG-59, RG-6 (02782)
450 грн
Шафа настінна Hypernet 12U 19" 600x450, glass door, black (WMNC-12U-FLAT-BLACK)
Шафа настінна Hypernet 12U 19" 600x450, glass door, black (WMNC-12U-FLAT-BLACK)
3 152 грн
Кабель мережевий OK-Net F/UTP cat.6, LSOH, 305м (КПВонг-HFЭ-ВП (250) 4x2x0,57)
Кабель мережевий OK-Net F/UTP cat.6, LSOH, 305м (КПВонг-HFЭ-ВП (250) 4x2x0,57)
4 581 грн
Шафа напольна MIRSAN ALTER 22U 19" 600x600 (MR.GTAP22U66.02)
Шафа напольна MIRSAN ALTER 22U 19" 600x600 (MR.GTAP22U66.02)
10 126 грн
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, black (DK-1511-010/BLACK)
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, black (DK-1511-010/BLACK)
61 грн
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, green (DK-1511-010/G)
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, green (DK-1511-010/G)
62 грн
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, white (DK-1511-010/WH)
Патч-корд DIGITUS 1м, cat.5e, UTP, AWG 26/7, white (DK-1511-010/WH)
62 грн
Шафа напольна Zpas 42U 600x800 glass door black (IT-426080-69AA-2-161-FP)
Шафа напольна Zpas 42U 600x800 glass door black (IT-426080-69AA-2-161-FP)
15 987 грн
Шафа напольна Zpas 33U 600x600 glass door black (IT-336060-69AA-2-161-FP)
Шафа напольна Zpas 33U 600x600 glass door black (IT-336060-69AA-2-161-FP)
15 115 грн
Шафа напольна Zpas WZ-7240-20-A4-011
Шафа напольна Zpas WZ-7240-20-A4-011
7 584 грн
Заглушка MARSHALL для короба TEC2 25x16 (TEC2 25x16)
Заглушка MARSHALL для короба TEC2 25x16 (TEC2 25x16)
18 грн
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,1m (DK-2533-01/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,1m (DK-2533-01/3)
231 грн
Кабель мережевий DIGITUS UTP 305м, cat 6, CCA, AWG23/1, PVC (ACU-4611-305)
Кабель мережевий DIGITUS UTP 305м, cat 6, CCA, AWG23/1, PVC (ACU-4611-305)
2 820 грн
Шафа напольна MIRSAN ALTER 42U 19" 600x1000, RAL 7035 (MR.GTAP42U61.02)
Шафа напольна MIRSAN ALTER 42U 19" 600x1000, RAL 7035 (MR.GTAP42U61.02)
20 008 грн
Шафа настінна ZT-NET 6U 19" 580x450 (AL-WDR09U-64G)
Шафа настінна ZT-NET 6U 19" 580x450 (AL-WDR09U-64G)
2 301 грн
Шафа настінна ZT-NET 6U 19" 580x450 (AL-WDR06U-64G)
Шафа настінна ZT-NET 6U 19" 580x450 (AL-WDR06U-64G)
2 005 грн
Модуль Keystone RJ45 STP кат.6 DIGITUS (DN-93612-1)
Модуль Keystone RJ45 STP кат.6 DIGITUS (DN-93612-1)
125 грн
Конектор Atcom RJ45 cat.6 UTP 8p8c (14373)
Конектор Atcom RJ45 cat.6 UTP 8p8c (14373)
140 грн
Розетка DIGITUS 2xRJ45 FTP, для наружной проводки (DN-9005-N)
Розетка DIGITUS 2xRJ45 FTP, для наружной проводки (DN-9005-N)
219 грн
Кабель мережевий Atcom UTP 305м cat.6 Premium CU (14377)
Кабель мережевий Atcom UTP 305м cat.6 Premium CU (14377)
2 197 грн
Кабель мережевий Atcom FTP 305м cat.5e Premium CU, внешний (13426)
Кабель мережевий Atcom FTP 305м cat.5e Premium CU, внешний (13426)
2 212 грн