0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів
Фільтр

Медіаконвертор

Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1550_WDM)
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1550_WDM)
399 грн
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1310_WDM)
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1310_WDM)
399 грн
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
700 грн
Медіаконвертер TP-Link MC110CS
Медіаконвертер TP-Link MC110CS
941 грн
Медіаконвертер TP-Link MC100CM
Медіаконвертер TP-Link MC100CM
941 грн
Медіаконвертер TP-Link MC210CS
Медіаконвертер TP-Link MC210CS
1 328 грн
Медіаконвертер TP-Link MC220L
Медіаконвертер TP-Link MC220L
644 грн
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU
1 117 грн
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
1 158 грн
Медіаконвертер D-Link DMC-F15SC
Медіаконвертер D-Link DMC-F15SC
1 034 грн
Медіаконвертер DMC-530SC D-Link
Медіаконвертер DMC-530SC D-Link
2 310 грн
Медіаконвертер DMC-1910R D-Link
Медіаконвертер DMC-1910R D-Link
5 205 грн
Медіаконвертер DMC-920R D-Link
Медіаконвертер DMC-920R D-Link
2 549 грн
Медіаконвертер DMC-300SC D-Link
Медіаконвертер DMC-300SC D-Link
1 623 грн
Медіаконвертер DMC-920T D-Link
Медіаконвертер DMC-920T D-Link
2 550 грн
Медіаконвертер DMC-810SC D-Link
Медіаконвертер DMC-810SC D-Link
3 772 грн
Медіаконвертер DMC-805G D-Link
Медіаконвертер DMC-805G D-Link
1 459 грн
Медіаконвертер DMC-700SC D-Link
Медіаконвертер DMC-700SC D-Link
2 818 грн
Медіаконвертер DMC-515SC D-Link
Медіаконвертер DMC-515SC D-Link
2 101 грн
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)
416 грн
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)
416 грн
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
494 грн
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
494 грн
Медіаконвертер GateRay 10/100Base-TX/100Base-FX, TX 1550 нм/RX 1310 нм, SC, 20 км (GR-120B WDM)
Медіаконвертер GateRay 10/100Base-TX/100Base-FX, TX 1550 нм/RX 1310 нм, SC, 20 км (GR-120B WDM)
482 грн